Trip Advisor’dan Üstün Başarı Ödülü

Liberty Hotel Hisarönü olarak TripAdvisor Üstün Başarı Ödülü’ne layık görüldüğümüzü bildirmekten gurur duyarız. Üstün konaklama hizmetlerinin göstergesi olan bu ödül, TripAdvisor’da uzun süre üst üste olağanüstü yorumlar alınması sonucu uygun görülür ve uluslararası düzeydedir. Üstün Başarı Ödülü’ne layık görülen işletmeler dünyanın her yerindeki en üst düzey işletmeleri temsil etmektedirler.

“TripAdvisor Üstün Başarı Ödülü’nü almak, tüm Liberty Hotel Hisarönü takımı için gerçek bir gurur kaynağı  ve motivasyon unsurudur ve bunun için değerli vakitlerini ayırıp TripAdvisor’a inceleme bırakan bütün eski misafirlerimize teşekkür ediyoruz,” diyor Liberty Hotel Hisarönü Genel Müdürü Uğur Serindağ. “Kendi misafirlerimiz tarafından takdir edilmenin ötesinde daha büyük bir başarı göstergesi yoktur. Misafir incelemelerine dayanan Üstün Başarı Ödülü, geçmiş başarılarımızın göstergesi ve gelecekteki başarılarımızın taahütüdür.”

“TripAdvisor, üstün hizmet veren işletmeleri, hizmetlerinin devamını sağlamak için ödüllendirmekten onur duyar,” diyor TripAdvisor İşletme Sahibi Marc Charron. “Üstün Başarı Ödülü, dünya genelindeki üstün performans gösteren işletmelere hak ettikleri övgüyü vermekte ve bunu da en çok önem verdiğimiz kişilerin, yani müşterilerin yorumlarını esas alarak yapmakta. Avustralya’dan Zimbabwe’ye kadar TripAdvisor yolcularına olağanüstü konaklamak tecrübesi yaşatan bütün üstün başarılı işletmeleri alkışlıyoruz.”